
Комплект постельного белья для новорожденных
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 8817
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постельного белья для новорожденных
1. Підковдра: 90х110 см
2. Наволочка: 40х60 см
3. простирадло на гумці 60х120
4. захист ( складається з 8 подушечок)
5. ковдра 90х110 см
6. подушка 40х60 см
7. кишеня для пляшечок
8. балдахін
9. Коса 120 см велюр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴




