
Детский автомат на аккумуляторе с мягкими пулями Н222
699 ₴
- В наличии
- Код: H222 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий автомат з акумулятором з м'якими патронами обов'язково сподобається Вашому хлопчику.
Великий плюс зброї в тому, що він повністю безпечний для дитячих ігор, так як стріляє м'якими кулями.
Гарний дизайн приверне увагу будь-якої дитини.
Є приціл.
Чудовий подарунок для маленького любителя зброї.
Розмір: 76 см.
Всього в комплект входять 10 патронів.
Матеріал: пластик.
Зарядка від USB
Розмір у коробці: 49 х 19,5 х 5,5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пулемет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Цвет | Хаки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 760 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴

