
Робот на радиоуправлении 27109 (36 см)
876 ₴
- В наличии
- Код: 27109L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робот на радіокеруванні точно залишить багато позитивних емоцій після себе та буде танцювати малюку доки не сядуть батарейки!
Особливості:
- на грудях у робота є червона кнопка, увімкнув її робот привітається;
- далі пультом керування можна увімкнути режим танців;
- якщо підняти голову можна вставити диски та увімкнути режим запуску дисків;
- всі дії робота супроводжуються звуком та світлом;
- для того, щоб увімкнути робота необхідно вставити 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять);
- після цього додати ще дві батарейки у пульт керування.
Також Ви можете ознайомитись з великим вибором товарів для дітей на нашому сайті та вибрати подарунок для себе та близьких.
- Длина: 36 см
- Размер упаковки: 26х36х14 см
- Упаковка: картонная коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metr+ |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Высота | 360 см |
| Вес | 600 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип модели | Робот |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Радиус действия | 15 м |
| Двигатель | Электрический |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
Информация для заказа
- Цена: 876 ₴

