
Дитячий Швидкісний Трек 136
639 ₴
- В наявності
- Код: 136 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитячій автотрек стане чудовим подарунком для Вашої дитини та подарує море позитивних емоцій!
Гнучка ігрова траса світиться у темряві та оснащена мертвою петлею.
Вона складається з 134 різнокольорових деталей, які можна скласти за інструкцією або на власний розсуд.
Функціональна гоночна машинка на радіокеруванні їздить на великій швидкості, залишаючи за собою яскравий світловий шлейф та звуковий супровід.
Пульт керування спорткаром має 6 функцій:
- їзда вперед/назад;
- стоп;
- прискорення;
- сигнал;
- підсвічування;
- мелодії.
В комплекті:
- деталі треку 134 штук;
- гоночна машинка 1 шт;
- пульт керування 1 шт;
- дорожні знаки;
- інструкція.
Довжина машини: 10 см;
Машинка працює від 2-х батарейок типу "ААА" (у комплект не входять).
Пульт керування працює від 2-х батарейок типу "ААА" 1.5V (не входять до комплекту).
Розмір упаковки: 30 - 8,5 - 25,5 см;
Паковання: коробка.
Вікова категорія: 3+
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Висота упаковки | 490 мм |
- Ціна: 639 ₴

