Гнучка траса-конструктор дозволить створити унікальний дизайн траси будь-якої форми. Складається із 187 деталей, серед яких: гнучкі елементи, крута петля та трамплін. Машинка зі світловими та звуковими ефектами. Керується за допомогою пульта. Загальна довжина треку - 425 см.
Упаковка: Коробка
Колір: Різноколір
Тип ел-тів харчування: Батарейки (ААА)
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага в упаковці: 970 г
Габарити в упаковці: 30 x 37.5 x 8.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 859 ₴


