
Сменный набор в детскую кроватку "Бязь"
389 ₴
- В наличии
- Код: 98776LE
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект постільної білизни з 3 предметів у дитяче ліжечко — чудовий вибір для вашого новонародженого малюка!
Чудовий комплект змінної постільної білизни за дуже доступною ціною!
Постільна білизна виготовлене з імпортних бавовняних тканин, ніжних і м'яких на дотик. Застилати ліжечко грудничку постільним набором із бавовни можна як влітку, так і взимку. Таке постільне білизна слугуватиме довго вашій дитині та витримає численні прання, не змінюючи зовнішній вигляд і якість.
Колиска для немовляти — це не тільки спальне місце. У своєму ліжечку малюк проводитиме більшу частину часу. Спокійні малюнки з ведмедиками, зірочками, сердечками, корабликами та ін. допомагають розвивати фантазію в дитини та знайомлять її з навколишнім світом.
складається з 3 предметів:
Набір постільної білизни 110/140:
* Підковдра 110/140
*Простирадло на гумці по периметру 136/86. На матрац 120/60
* Наволочка 40/50Набір постільної білизни 110/140:
* Підковдра 110/140
*Простирадло на гумці по периметру 136/86. На матрац 120/60
* Наволочка 40/50
Потрібний малюнок умовляйте в коментарії до замовлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Геометрические узоры |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 100 см |
| Длина простыни | 140 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 110 см |
| Длина пододеяльника | 140 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
| Состояние | новое |
Информация для заказа
- Цена: 389 ₴





