
Трансформер Оптімус Прайм та Бамбелбі W8824A
494 ₴
- В наличии
- Код: W8824 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Могутні автоботи вже ціле століття ведуть протистояння між добром і злом! Трансформер W 8824 А готов очолити світлу сторону та перемогти лихо. Стильний робот має вигляд могутнього солдата, який у мить перетворюється на яскраву автівку. А для збільшення бойової сили у наборі можна знайти гарно деталізовану зброю. Відправляйтесь у незабутні пригоди разом з трансформером та вершіть справедливість!
Особливості:
- представлена у 2-х видах;
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботів;
- яскраве забарвлення транспорту;
- високоточна деталізація поверхні іграшки;
- легко провертаються кінцівки автобота;
- могутні аксесуари у вигляді зброї;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі найнезабутніші та гостросюжетні ігри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 520 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 349 мм |
- Цена: 494 ₴

