
Робо-песик з дистанційним керуванням М73060
1 199 ₴
- В наличии
- Код: 73060 Ig
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Придбайте дитині роботизованого іграшкового компаньйона від "TK Group". Веселий хвостатий товариш легко керується завдяки пульту дистанційного управління, виконує різноманітні команди та співає пісні українською мовою.
Робо-песик стане ідеальним подарунком для всіх, хто мріє про власного пухнастого друга, але ще не готовий до відповідальності за справжню тваринку.
Іграшка швидко реагує на кожну з команд, зазначених на пульті, демонструючи кумедні трюки та забавляючи дитину.
Особливості:
- розмір: 22х14х22 см;
- іграшка має сучасний футуристичний дизайн;
- робо-песик виконує пісні українською мовою;
- читає казку;
- програє веселі мелодії;
- гавкає;
- має сенсорну зону: для цього потрібно натиснути кнопку та торкнутися мордочки песика;
- переходить у режим сну через 60 секунд бездії;
- наявність демонстраційного режиму;
- виконує цікаві трюки: стоїть на передніх лапках, робить фізичні вправи, присідає, виконує команду “Сидіти”;
- можливість регулювання гучності;
- оченята тваринки кумедно підсвічуються, імітуючи рух зіницями;
- тип живлення песика - 4 батарейки “АА” (не додаються);
- пульт керування працює від 2 батарейок “ААА” (не додаються).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 700 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Животное |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | USB-разъем, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Языки | Украинский |
- Цена: 1 199 ₴


