
Детская игрушечная швейная машинка М7922
643 ₴
- В наличии
- Код: 7922 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
За допомогою цієї іграшки дівчинка зможе по-справжньому зшивати тканину, втілюючи свої дизайнерські задумки.
Під захисним ковпачком знаходиться 3 котушки з нитками.
За методом шитися є махове колесо та автоматична педалька.
Голка захована під захисну панель, дитина не проколе собі пальчик під час шиття. Іграшка оснащена підсвічуванням.
Крім цього, швейна машинка комплектується валізкою з потрібними аксесуарами.
Комплектація:
- швейна машинка;
- манекен із сукнею;
- валізка;
- шматочки тканини;
- 4 котушки з нитками;
- ножиці;
- сантиметрова стрічка;
- Подушечка для голки;
- Гудзики. Швейна машинка працює від 3х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
Розмір упаковки : 28x22x10 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Детская бытовая техника |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 0.9 г |
Информация для заказа
- Цена: 643 ₴

