
Дитяче багаторівневе паркування Р 660-300-1
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 660-300-1 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяче багаторівневе паркування
На верхні поверхи паркінгу можна дістатися 2 способами: за крутим серпантином або на ліфті. У комплекті є три машинки (зі світловими та звуковими ефектами, одна з машинок змінює колір під час занурення у воду), літак, у якому можна перевозити машини, і барвиста підкладка із зображенням місцевості розміром 78х58 см.
Висота паркінгу: 67 см.
Розмір літака: 8.5х27х25 см. (Кольор літака може відрізнятися від фото)
Паковання: Коробка
Цвет: червоний
Вага в упаковці: 2400 г
Габарити в пакованні: 77 x 9 x 40 см
Габарити без паковання: 32 x 60 x 67 см
Страна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 79 деталей, 3 машинки, літак, дорожні знаки, підкладка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 280 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 430 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 670 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

