
Детская многоуровневая парковка Р 8288
977 ₴
- В наличии
- Код: 8288 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Представляємо вашій увазі великий 4-х поверховий гараж, який приведе в захват будь-якого хлопчика.
Детская многоуровневая парковка - це класний розвиваючий і повчальний набір з яким так весело грати! У комплекті ти знайдеш 4 машинки, проте це не означає, що грати можна тільки з ними - будь-яка подібна за розміром модель підійде для захопливої гри.
Наш супер гараж складається з:
- 4-х поверхів, кожен з яких виконує свою певну функцію;
- Автоматичного ліфта, який здатний перевозити 1 машинку за раз;
- спуск від одного рівня до іншого, щоб довго не стоять в черзі до ліфта;
- Невеликого кругового треку.
Автомийка, заправка, майстерня і відмінна деталізація роблять гараж 8288 А2- класним подарунком до будь-якого свята або просто так.
Розмір
49 см × 34 см × 46 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина в собранном виде | 340 мм |
| Ширина в собранном виде | 460 мм |
| Высота в собранном виде | 490 мм |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 977 ₴




