
Радіокерована машинка Лавина Швидкості 0133
1 347 ₴
- В наличии
- Код: 0133L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіокерована машинка Лавина Швидкості 0133, з легкістю долає будь-які перешкоди, призведе в захват маленького автолюбителя.
Має міцний ударостійкий корпус, може пересуватися по рівній і похилій поверхні.
Автомобіль розвиває високу швидкість.
Стимулює розвиток влучності, окоміру, просторового мислення.
Зв'язок: радіоканал, 2.4 ГГц.
Працює від акумулятора.
Пульт працює від батарейок.
Розмір машинки: 33 см.
особливості:
- великі надувні гумові колеса;
- амортизація;
- звукові і світлові ефекти.
Комплектація:
- джип;
- пульт керування;
- акумулятори для джипа;
- батарейки для пульта;
- USB зарядне;
- викрутка.
Вікова категорія: від 6-ти років.
У коробці 45-25-23 см.
Має міцний ударостійкий корпус, може пересуватися по рівній і похилій поверхні.
Автомобіль розвиває високу швидкість.
Стимулює розвиток влучності, окоміру, просторового мислення.
Зв'язок: радіоканал, 2.4 ГГц.
Працює від акумулятора.
Пульт працює від батарейок.
Розмір машинки: 33 см.
особливості:
- великі надувні гумові колеса;
- амортизація;
- звукові і світлові ефекти.
Комплектація:
- джип;
- пульт керування;
- акумулятори для джипа;
- батарейки для пульта;
- USB зарядне;
- викрутка.
Вікова категорія: від 6-ти років.
У коробці 45-25-23 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Вездеход |
| Возрастная группа | От 4 до 6 лет |
| Масштаб модели | 1:12 |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Радиус действия | 15 м |
| Двигатель | Электрический |
| Максимальная скорость | 9 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 1100 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Привод | 4WD |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
Информация для заказа
- Цена: 1 347 ₴
- Способ упаковки: пленка,картон

