
Дитячий ігровий намет 8009 Трансформери
734 ₴
- В наявності
- Код: 8009L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 114 х 102 х 112см.
Потрібний Вам колір умовляйте в коментарії до замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти і помріяти про що-небудь.
Саме для таких цілей і слугує ігровий намет.
Намет можна встановити в себе у дворі, взяти із собою на пляж або грати з ним удома. Зібраний виріб є легким і невеликим круглим пакетиком і не займе багато місця.
Збирати намет досить легко, тому зі встановленням може впоратися навіть дитина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 1140 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Намет |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

