
Пупс вініловий Nines d'Onil 26 см 0804-26
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 0804
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пупс вініловий Nines d'Onil — це нові популярні іграшки від відомого Іспанського бренда.
Матеріал: Високоякісний оксамитовий вініл з ароматом ванілі
Розмір ляльки: 26 см
Країна виробництва: Іспанія
Особливості:
- Пупс з ароматом ванілі
- відкриває й закриває очі
Лялька є 100% оригінальною продукцією іспанської фабрики Nines D'Onil, має фірмове клеймо на потилиці та бирку на одязі.
Пупса можна купати!
Аромат ванілі не зникає!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nines |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 26 см |
| Вага | 340 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Діаметр упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴

