
Пупс ванільний Nines d'Onil розмір 26 см 00814 Моргает
949 ₴
- В наявності
- Код: 0814
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Пупс вініловийПупс ванільнийвідомого іспанського бренда.
Матеріал: Високоякісний оксамитовий винив з ароматом ванілі
Розмір ляльки: 26 см
Країна виробництва: Іспанія
Особливості:
Пупс з ароматом ванілі
У комплекті: Вся одежа на фото (все знімається)
Пупс з зворушливим виразом личика - новінка цього року від фабрики Nines d'Onil.
Куки на складі Інтернету магазин Потапич у Харкові. (Доступ самовивіз ТРЦ Континент)
Ванільна лялька повністю зроблена з оксамитного виніла, має приємний аромат ванілі.
Ручки, ніжки і голова рухомі
З такою модницею приємно грати дівчинці будь-якого віку. Пупс буде чудовим подарунком не тільки для дітей, але й для любителів колекційних ляльок, які цінують якість та індивідуальність іграшки!
Кукла - це 100% оригінальної продукції іспанської фабрики Nines D’Onil, має фірмову клеймо на затилку і бірку на одязі.
Пупс можна купати!
Аромат ванілі не зникає!
Зроблено в Іспанії фірмою Nines d'Onil
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nines |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 26 см |
| Вага | 330 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Діаметр упаковки | 100 мм |
- Ціна: 949 ₴

