
Коляска для ляльок CARRELLO 9651B Pink
2 379 ₴
- В наявності
- Код: 9651VK
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитяча коляска-трансформер із сумкою та перекидною ручкою.
Коляска Maestro 2 в 1 додасть реалізму дитячій грі! Почніть використовувати її разом із просторою люлькою.
Поворотні передні колеса та кошик для зварювання.
Коли дитина вирішить, що її малюк "вирос", перетворіть люльку на прогулянковий блок із регульованим капюшоном.
Перекидна ручка дасть змогу завжди бачити пупса, а ремені безпеки захистять його від випадкового випадання.
Компактне складання рами.
І звісно, сумка для всього необхідного, як у справжній колясці.
Характеристики товару й аксесуари
Тип складання — книжка
Регулювання висоти ручки — є, поворотне.
Висота 50 х 65 см
Діаметр коліс — передні: 11 см, задні: 15 см
Кошик — є
Макс. навантаження — 3 кг
ЛЮЛЬКА
Розмір люльки, ДхШхВ — 50х20х45 см
ПРОГУЛЬНИЙ БЛОК
Розмір сидіння, ДхШхГ — 50х20х15 см
| Основні | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Виробник | Carrello |
| Колір | Малиновий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик, Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 2 379 ₴
- Спосіб упаковки: плівка


