
Коляска для ляльок CARRELLO AVANTI 9662 RED
2 949 ₴
- В наявності
- Код: 9662VK
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний комплект для прогулянок з улюбленою лялькою: колиска, прогулянковий блок і зручна сумка для дрібниць.
Люлька має укриття для ніжок і регульований капюшон із ручкою для перенесення.Люлька та прогулянковий блок встановлюються в обидві сторони: у напрямку руху та проти. Регульована за висотою ручка дасть змогу адаптувати коляску під зріст вашої дитини.
Сумка для іграшок і необхідних дрібниць.Шассі не займає багато місця в складеному вигляді.
- Тип складання книжка
- Регулювання висоти ручки
- Висота 60 х 80 см
- Діаметр коліс передні: 15 см, задні: 17 см
- Кошик Є
- Макс. навантаження 3 кг
- Розмір люльки, ДхШхВ 55х25х40 см
- Розмір сидіння, ДхШхГ 60х20х15 см
- Аксесуари сумка, укриття ніжок для люльки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик, Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Висота | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 949 ₴
- Спосіб упаковки: плівка




