
Королівська кобра на керуванні М8808
679 ₴
- В наявності
- Код: 8808 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробники цієї іграшки спробували максимально деталізувати зовнішній вигляд справжньої королівської кобри, і це їм добре вдалося.
До того ж, погляд, поза, у якій вона зображена, говорить про те, наскільки небезпечна та непередбачувана ця рептилія.
Фарба, зуби, язик, кожна лусочка виточені з максимальною деталізацією Кобра на інфрачервоному керуванні Naja Cobra виготовлена дуже реалістично та під час пересування звивається і висовує язик подібно до живої кобри!
Пульт керування виготовлений як яйця.
Кобра вміє повзати вліво, вправо та вперед.
Живиться кобра від вбудованого акумулятора, а заряджається як від USB, так і від 220 В через перехідник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 400 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 60 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴




