
Надувний матрац Intex 64759 (203 х 152 х 22 см)
809 ₴
- В наявності
- Код: 64759L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац Intex 64759 темно-синього кольору виготовлений із сучасних і високоякісних матеріалів (водонепроникний вініл). Матрац виготовлений з ПВХ завтовшки 0.52 мм, має флоковане покриття, м'яке та приємне на дотик. Бічні стінки та низ матраца зроблені з ПВХ завтовшки 0.52 мм.
Надувний матрац Intex 64759 чудово підходить для туристичних походів, також на ньому можна плавати.
Характеристики Intex 64759:
Розміри спального місця: 203х152 см.
Висота: 25 см.
Колір: синій.
Максимальне навантаження: 273 кг.
Вага: 3.5 кг.
Комплектація: інструкція.
Насос: купується окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Тип насосу | Електричний (від мережі), Електричний (від прикурювача), Механічний ручний, механічний ножний, на батарейках, акумуляторний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴


