
Єдиноріг інтерактивний JD-R 9902
1 339 ₴
- В наличии
- Код: JD-R 9902 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Інтерактивна іграшка «Милий Єдиноріг» на ім'я Горошок розважить дитину, та сприятиме розвитку візуального, слухового та дотикового сприйняття.
Основні функції улюбленця:
1. Діалог із розпізнаванням голосу.
2. Стоїть на задніх лапках, сидить, встає на задні лапки під час вітання та відтворення музики та пісеньок.
3. Тактильні сенсори на праві та ліві лапки: відтворюють музику та пісеньки російською мовою.
4. Звукозапис протягом 15 сек. (кнопка розташовується у хвостику одноріжка).
У режимі розпізнавання голосу реагує на такі фрази:
- Вітання.
- Ти такий милий.
- Я тебе кохаю.
- Сидіти.
- Встати.
- Хочеш їсти?
- Що ти любиш робити?
- Давай грати.
- Заспівай пісеньку.
- Що ти вмієш найкраще?
- Давай вчити англійську.
- Пора спати.
Мова озвучування: російська.
Іграшка працює від 4-х батарейок 1.5V АА (не входять до комплекту).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей |
| Языки | Русский |
| Ширина | 16 см |
| Длина | 13 см |
| Высота | 25 см |
| Вес | 600 г |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
- Цена: 1 339 ₴


