
Лялька інтерактивна Даринка українською мовою M 4279 UA
875 ₴
- В наявності
- Код: M 5810 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька інтерактивна Даринка M 5810
Даринка вміє: Ходити; Реагує на бавовни; Зносить 10 фраз; Співає веселу пісеньку; Загадує загадки. лялька, яка розмовляє, яка ходить виготовлена з якісної пластмаси.
Для увімкнення лялечки потрібно поставити 3 елементи живлення «АА», комплектацією не передбачено.
Якщо хлопнути в долоні або зробити гучний звук Даринка почне розмовляти й зробить кілька шажків.
Висота інтерактивної іграшки: 33 см.
Розмір упаковкової коробочки: 24,5х36х11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 33 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

