
Ортопедичний матрац у дитяче ліжечко КП 120х60х6 см.
699 ₴
- В наявності
- Код: 09773
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спокійний, міцний сон забезпечує малюкові активний ріст і розвиток, а батькам — спокій і можливість робити домашні справи.
Ортопедичний матрац у дитяче ліжечко Comfort Baby
Характеристики
1. Дво шарний. Кокос + поролон
Матраци з використанням кокосового волокна займають перші місця в категорії ортопедичних матраців, позаяк вони рекомендовані для запобігання розвитку викривлення хребта й до того ж мають чудові вентиляційні властивості.
У них ніколи не претече дитина влітку, і не змерзне взимку. Плюс до всього кокосове волокно не викличе алергії.
Виріб виготовлений відповідно до високих стандартів якості та безпеки.
2. Розмір
-
Довжина 120 см
-
Ширина 60 см
-
Висота 6 см
3. Чохол на змійці, виготовлений зі 100% бавовни, має антибактеріальні та гіпоалергенні властивості.
Чохол матраца знімний, завдяки чому верхня тканина можна знімати та прати за температури до 60 °C.
Кольори матраців в асортименті.
(Кольори підбираємо для хлопчиків, дівчаток або нейтральний)
малюнок на матрацику може відрізнятися від фото

ЗБЕРІГАТИ МАТРИНА ЧИСТИЧНИМ І СВІЖИМ!
У нашому магазині Ви також можете придбати непромокальні пелюшки та наматрацники з фіксацією на матрац, які істотно збережуть зовнішній вигляд дитячому ортопедичного матраца!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 6 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




