
Плакат навчальний ігровий "Букварик" (український алфавіт) 7031
339 ₴
- В наявності
- Код: 7031L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Плакат навчальний ігровий "Букварик" (український алфавіт), на батарейках у коробці 47 см Х 22 см Х 3 см.
-
Плакат музичний інтерактивний навчальний. Допоможе вашому малюкові вивчити український алфавіт, цифри та кольори.
-
Працює в декількох режимах: навчання, гра, іспит. Співає веселі пісеньки.
-
Є регулювання гучності.
-
Размер букварика 45х62 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звуковий плакат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

