
Дитячий ігровий намет 8009
749 ₴
- В наявності
- Код: 8009L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 114 х 102 х 112см.
Потрібний Вам колір вказуйте в коментарі до замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти та помріяти про що-небудь.
Саме для таких цілей і служить ігровий намет.
Намет можна встановити в себе у дворі, взяти з собою на пляж або грати з нею вдома. Зібране виріб являє собою легкий і невеликий круглий пакетик і не займе багато місця.
Збирати намет досить легко, тому з установкою може впоратися навіть дитина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1020 мм |
| Довжина | 1140 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴
- Спосіб упаковки: плівка



