
Дитячий ігровий набір військового M015A
549 ₴
- В наявності
- Код: 33480 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий набір військового M015A
Це відмінний подарунок для хлопчика!!!
Ваша дитина зможе грати у поліцейського, арештовувати поганих хлопців!
У набір входить :
автомат-тріскачка, пістолет-звукової,каска,маска,граната,рація,ніж,свисток,компас,годинник,значок,кобура
Розмір в упаковці: 58,5-40-11см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

